IT ūkio priežiūra

IT priežiūra – paslauga, kuri padės užtikrinti tinkamą Jūsų kompiuterių ir periferijos įrangos veikimą. Teikdama IT priežiūros paslaugą ViresIT prisiima atsakomybę už Jūsų įmonės IT ūkio stabilų darbą, saugumą, jo vystymą, optimizavimą ir pritaikymą kintančioms verslo sąlygoms. Pradėjus partneryste atliksime IT auditą Jūsų įmonėje. Audito metu kruopščiai išnagrinėsime techninius IT infrastruktūros aspektus, atliksime rizikos vertinima, bei pateiksime pasiūlymus tolimesniam, sklandžiam IT infrastruktūros vystymui

Kontaktai

Įmonių IT ūkio priežiūros, administravimo ir konsultavimo paslaugos

Pastebime, kad jaunoms įmonėms sudėtinga paskirstyti dėmesį ir lėšas visiems veiklos sektoriams, o įdarbinti IT specialistai ne visada atsiperka. Kokį sprendimą priimti, kai reikalinga įmonės IT sistemų priežiūra, bet neapsimoka kurti papildomos darbo vietos, o laisvai samdomi specialistai ne visada pateisina lūkesčius?

Galbūt jau ir Jūs žinote šį paprastą būdą – bendradarbiauti su įmone, teikiančia IT sektoriaus aptarnavimo paslaugas. Kodėl tai naudinga?

Nereikia kurti darbo vietos.

taupomi žmogiškieji ir finansiniai ištekliai.

didesnis greitis;

Išvengiama prastovų ir nuostolių.

Aptarnaujanti įmonė prisiima atsakomybę už sklandų kompiuterinės, periferinės ir tinklo sistemos darbą, ir periodiškai vykdo patikrą, taip užkirsdama kelią nemaloniems netikėtumams.

"ViresIT" paslaugos

Ką geriau išsirinkti? Jūsų sprendimą lems verslo tikslai, užduotys, norai ir biudžetas.

Kvalifikacija ir kompetencija

Aptarnavimą vykdys profesionalų komanda. Mes nuolat keliame kvalifikaciją ir naujausias žinias pritaikome klientų verslo efektyvumo didinimui.

24/7 budėjimas

Mūsų techninės pagalbos tarnybos specialistai registruos incidentus ir bus pasiruošę padėti bei atsakyti į visus Jūsų klausimus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

nuotolinis aptarnaviams

Dažniausiai nereikės laukti atvykstančio IT specialisto, Jūsų užklausa bus išspręsta nuotoliniu būdu. IT pagalba ir konsultacijos padės taupyti Jūsų laiką.

Kaštai ir paslaugos atsipirkimas

Paslauga kainuos mažiau nei įdarbinti gerą IT specialistą. Ypač, jei Jūsų įmonė nedidelė ir pakanka tik minimalaus atliekamo darbo. Susisiekite ir padėsime apskaičiuoti kaštus.

Priežiūra ir SOS aptarnavimas

Aktyviai stebėsime techninius prižiūrimos įrangos veikimo parametrus, todėl galėsime imtis prevencinių priemonių prieš galimus IT gedimus jiems dar neįvykus.

Mūsų atsakomybė

Sutvarkysime ir optimizuosime Jūsų IT infrastruktūrą bei ją prižiūrėsime. Teikdami paslaugas, prisiimame atsakomybę už sklandų IT ūkio funkcionavimą ir laiku atliekamą programų atnaujinimą.

Iternetinių svetainių kainos